İletişim

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

İletişim

Müşterilerimizin ve ortaklarımızın her seferinde hizmetimizden memnun kalmalarını çok önemli buluyoruz! Bu nedenle müşteri hizmetlerimiz tüm sorularınızı ve/veya yorumlarınızı yanıtlamak için her gün hazırdır. Açık pozisyonlar, hizmetlerimiz veya ortaklıklarımız hakkında sorularınız ve/veya yorumlarınız mı var? Lütfen bizimle iletişime geçin ve sorunuzu en kısa sürede yanıtlayalım.

Bir sorunla mı karşılaştınız veya bir teklife mi ihtiyacınız var? Hizmetinizdeyiz!

Bizimle çalışmak şu anlama gelir

Yüksek kazançlar

Geziler, içecekler ve akşam yemekleri

Güzel bir çalışma ortamı

İlerleme fırsatları

Bizi arayın

0850 307 5654

Bize e-posta gönderin

info@tempteamas.com

Konum

Konum rehberi için tıklayın

Sıkça sorulan sorular

Cevap: Müşteri hizmetlerini devralma ve müşteri edinme gibi çeşitli hizmetler sunuyoruz. Ayrıca arka uç ve ön uç alanlarında BT uzmanlarından oluşan bir ekibimiz var.

Cevap: Evet. Uzman ekibimiz ayrıca web3 ile ilgili çözümler sunmak üzere eğitilmiştir. Ayrıca, web sitelerini, sistemleri ve diğer uygulamaları optimize etmeye ve iyileştirmeye de hazırdırlar.

Cevap: Şirketin çeşitli ekiplere bölünmüş en az 150 çalışanı var. Her bir personel gerekli eğitim ve öğretim kurslarını tamamlayarak profesyonel ve yetenekli bir çalışma tutumuna sahip olmuştur. Bu aynı zamanda her görevi kusursuz bir şekilde yerine getirmek için yeterli uzmanlığa sahip olmalarını sağlar.

Cevap: TempTeam’i seçtiğinizde, uzun vadeli ve keyifli bir işbirliği seçmiş olursunuz. Profesyonelliğin, güvenilirliğin ve şeffaflığın her şeyden önemli olduğu optimum işbirliği için tekrar tekrar çaba gösteriyoruz. Sonuç olarak, ortaklarımızın isteklerini dikkatle dinleyecek ve ardından bunları sorunsuz bir şekilde gerçekleştireceğiz.

Cevap: Birlikte çalışmakla ilgileniyor musunuz? Daha sonra iletişim formu aracılığıyla veya telefon numarası ya da e-posta adresiyle bize ulaşın. Bunun ardından hemen bir teklif hazırlayacağız ve onayın ardından hemen çalışmaya başlayabiliriz.

C: Şirketimizde enerjik ve keyifli bir çalışma ortamı vardır ve hem kişisel hem de iş başarıları paylaşılır ve kutlanır. Ayrıca herkes birbirine yardım etmeye hazırdır ve yargılanmadan tamamen kendiniz olabilirsiniz. Bu, her gün yeni bir iş gününe iyi bir hisle başlamanızı sağlar.

Yeni bir meydan okuma mı?

Form aracılığıyla başvurun

Temp Team A.S

Temp Team, 2017 yılında Kayseri’de kurulan ve Hollandaca konuşan kişilerle çalışan bir müşteri iletişim merkezidir.

Menu

Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim

Yasal

Sorumluluk Reddi
Gizlilik Politikası
Genel hüküm ve koşullar
Şikayetler