Gelin Çalışın

Türkiye'nin en iyi Felemenkçe konuşan
Çağrı merkezi

Dinamik

Burası Temp Team A.Ş.

Burası
Temp Team A.Ş.

Temp Team, 2017 yılında Kayseri’de kurulan ve ana dili Hollandaca olan kişilerle çalışan bir müşteri iletişim merkezidir. Ekibimiz, satış elemanları, eğitmenler ve pazarlamacıların yanı sıra bir iletişim merkezinden oluşan genç ve dinamik bir ekip olarak tanımlanabilir.

Bizimle çalışmak şu anlama gelir

Yüksek kazançlar

Geziler, içecekler ve akşam yemekleri

Güzel bir çalışma ortamı

İlerleme için fırsatlar

Yeni iş arkadaşımız olur musun?

Şubelerimiz

Izmir (Centrum)

Akdeniz Mah. Cumhuriyet Bulvarı No:79/21 Kat:2 Berki Iş Merkezi, 35210 Konak/İzmir

Kayseri

Sahabiye Mah. Mete Cad. Hasyüncü Apt. No:3 D:4 38000 Kocasinan/Kayseri

Eskisehir

İstiklal Mah. Demirciler Sk. 14A Odunpazarı/Eskişehir

Home Office

Werk gemakkelijk van uit huis
Temp Team geçtiğimiz birkaç hafta içinde bana çok yardımcı oldu, şu anda bağımsız olarak günde 5'in üzerinde satış yazıyorum! Bu vesileyle yönetime yardımları için teşekkür etmek istiyorum, çünkü onlar olmadan
Fatma
Satış uzmanı.
Çalışmaya başladığım ilk hafta yeni bir şey öğrenmediğim bir gün bile olmadı. Rehberlik burada öncelik listesinin en üstünde yer alıyor ve bunu kesinlikle kanıtladılar!
Hande
Çağrı merkezi temsilcisi

Çalışanlarımız bizim hakkımızda ne düşünüyor?

Temp Team, 2017 yılında Kayseri’de kurulan ve ana dili Hollandaca olan kişilerle çalışan bir müşteri iletişim merkezidir. Ekibimiz, satış elemanları, eğitmenler ve pazarlamacıların yanı sıra bir iletişim merkezinden oluşan genç ve dinamik bir ekip olarak tanımlanabilir.

Sıkça sorulan sorular

Cevap: İlerici bir insan mısınız ve sosyal ve iletişim becerileriniz var mı? Sosyalleşmeyi seviyor musunuz ve eğitim ve öğretim yoluyla kendinizi sürekli geliştirebilmenin büyük önem taşıdığını düşünüyor musunuz? Yaptığınız işin karşılığını almak ve eğlenceli aktiviteler için yeterli zaman, enerji ve paraya sahip olmak mı istiyorsunuz? O halde bize katılmak için biçilmiş kaftansınız!

Cevap: Şirketimizde enerjik ve keyifli bir çalışma ortamı vardır ve hem kişisel hem de iş başarıları paylaşılır ve kutlanır. Ayrıca herkes birbirine yardım etmeye hazırdır ve yargılanmadan tamamen kendiniz olabilirsiniz. Bu, her gün yeni bir iş gününe iyi bir hisle başlamanızı sağlar.

Cevap: Herkesin kendini rahat hissetmesinin önemli olduğuna inanıyoruz, bu nedenle sizi ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayan bir pozisyona yerleştireceğiz. Ayrıca, müşterilerimizi hizmetimizle mutlu etmekten daha iyi bir duygu yoktur. Bireysel veya ekip olarak elde ettiğiniz başarılardan dolayı ödüllendirilirsiniz.

Cevap: Temp Team’de maaşı 2 haftada bir ödeyeceğiz, böylece kazancınızı ayda iki kez alacaksınız. Saatlik faturalandırma sistemiyle çalışmıyoruz, ancak kapattığınız her anlaşma başına ödeme alıyorsunuz. Bu, ne kadar çok müşteri olursa o kadar çok kazanacağınız anlamına gelir. Bu, maaşınız üzerinde tam kontrole sahip olmanızı ve ne kadar kazanacağınıza sizin karar vermenizi sağlar.

Cevap: Bu yaygın bir sorudur ve cevabı oldukça basittir! Çok ve sıkı çalışmaya istekli olduğunuz sürece herkesin çok kazanması mümkündür.

Cevap: Evet! Becerilerinizi bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olacak geniş ve çok çeşitli eğitim kurslarımız ve kurslarımız var.

Yeni bir meydan okuma mı?

Form aracılığıyla başvurun

Temp Team A.S

Menu

Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim

Yasal

Sorumluluk Reddi
Gizlilik Politikası
Genel hüküm ve koşullar
Şikayetler