Hizmetler

Temp Team A.S.

Sizin için ne yapabiliriz

Hizmetlerimiz çok yönlüdür ve bu nedenle kendimizi belirli bir sektörle sınırlamıyoruz, bu da son zamanlarda harika işbirlikleri kurmamızı sağladı.

Hizmetlerimiz

Müşteri kazanımı

Müşteri hizmetlerimize ek olarak, endişelenmenize gerek kalmaması için tüm müşteri edinme sürecini dış kaynak kullanarak gerçekleştirme seçeneği de sunuyoruz. Temp Team’de, gerekli iletişim ve sosyal becerilere sahip uzmanlardan oluşan bir ekibimiz var ve bu sayede şirketiniz için kısa sürede yeni müşteriler edinmelerini sağlıyoruz. Çalışanlarımız sadece iyi eğitimli değil, aynı zamanda mükemmel bir müşteri yaklaşımına sahipler.

Müşteri Hizmetleri

Bir işletmeniz var ve müşteri hizmetlerini profesyonel ve yetenekli bir ortağa yaptırmaktan çok mu mutlu olursunuz? Temp Team’de bu imkanı sunuyoruz! Müşteri hizmetleri çalışanlarımız iyi eğitimlidir ve müşteri yaklaşımı konusunda çok fazla uzmanlığa sahiptir. Bu, şirketinizin daha yüksek bir müşteri memnuniyeti puanı elde etmesi için mükemmel bir sonuçla sonuçlanır!

Borçlu idaresi

Ayrıca arka uç ve ön uç yazılım mühendisliğinde uzmanlardan oluşan bir ekibimiz var. “Arka uç” derken, bir işlevin işleyişini geliştirmeyi ve optimize etmeyi düşünmelisiniz. Ön uç, bir uygulamanın, web sitesinin veya sistemin görünür kısmı, yani kullanıcı arayüzüdür. Ayrıca web3 ile ilgili görevleri bize yaptırabilirsiniz, bu da bizi sadece yetenekli değil, aynı zamanda çok yönlü hale getirir.

İşte bu yüzden şirketler
Temp Team'i seçiyor

Çok yönlüdür ve sektöre özgü değildir

Yetenekli ve iyi eğitimli personel

Profesyonel ve güvenilir

Sürdürülebilir bir ortaklık

Hakkımızda

Çok yönlüdür ve sektöre özgü değildir

Hizmetlerimiz çok yönlüdür ve bu nedenle kendimizi belirli bir sektörle sınırlamıyoruz, bu nedenle son zamanlarda büyük ortaklıklar kuruyoruz. Ekibimiz en az 150 çalışandan oluşuyor ve Temp Team olarak enerji tedarikçileri, internet sağlayıcıları, telekom sağlayıcıları ve diğerleri için çeşitli kampanyalar yürüttük. Dolayısıyla bu işbirlikleri, her iki durumda da mükemmel müşteri deneyimi/değerlendirmesi için müşteri hizmetlerinin çok önemli olduğu büyük ve küçük şirketler arasında farklılık göstermektedir

Dinamik

Yetenekli ve eğitimli

Tüm çalışanlarımız gerekli eğitim ve öğretimden geçmiştir, bu nedenle sadece profesyonellik sergilemekle kalmaz, aynı zamanda yetkin bir şekilde çalışırlar. Ayrıca, her bir kişi faaliyet gösterecekleri pazar hakkında kapsamlı bilgiye sahiptir ve yeni gelişmeler anında gözden geçirilir, böylece tekrar tekrar yüksek kaliteli işler sunmaya devam edebilirler. Eğitimle birleştirilen iletişim becerileri, Temp Team’de herhangi bir müşteri hizmeti, müşteri edinimi ve alacak hesapları yönetimi görevi için mükemmel bir seçim olmamızı sağlar.

Hakkımızda

Profesyonel ve güvenilir

Gizlilik ve profesyonelliğin her şeyden önemli olduğu uzun vadeli bir işbirliği hedefliyoruz. Sonuç olarak, çalışanlarımız isim ve adres verileri konusunda bilinçli ve doğru hareket ettiklerinden defalarca emin olmaktadır. Bu aynı zamanda çeşitli kurslarımız ve eğitimlerimiz sırasında da vurgulanmaktadır, böylece eğitimli personel müşteri teması sırasında her zaman istenen temel değerleri aktarmaktadır. Bu görevleri endişesiz bir şekilde dışarıdan temin edebilmenin ne kadar önemli olduğunu herkesten daha iyi biliyoruz ve bunu garanti edebiliriz!

Sıkça sorulan sorular

Cevap: Müşteri hizmetlerini devralma ve müşteri edinme gibi çeşitli hizmetler sunuyoruz. Ayrıca arka uç ve ön uç alanlarında BT uzmanlarından oluşan bir ekibimiz var.

Cevap: Evet. Uzman ekibimiz ayrıca web3 ile ilgili çözümler sunmak üzere eğitilmiştir. Ayrıca, web sitelerini, sistemleri ve diğer uygulamaları optimize etmeye ve iyileştirmeye de hazırdırlar.

Cevap: Şirketin çeşitli ekiplere bölünmüş en az 150 çalışanı var. Her bir personel gerekli eğitim ve öğretim kurslarını tamamlayarak profesyonel ve yetenekli bir çalışma tutumuna sahip olmuştur. Bu aynı zamanda her görevi kusursuz bir şekilde yerine getirmek için yeterli uzmanlığa sahip olmalarını sağlar.

Cevap: Birlikte çalışmakla ilgileniyor musunuz? Daha sonra iletişim formu aracılığıyla veya telefon numarası ya da e-posta adresiyle bize ulaşın. Bunun ardından hemen bir teklif hazırlayacağız ve onayın ardından hemen çalışmaya başlayabiliriz.

Cevap: Birlikte çalışmakla ilgileniyor musunuz? Daha sonra iletişim formu aracılığıyla veya telefon numarası ya da e-posta adresiyle bize ulaşın. Bunun ardından hemen bir teklif hazırlayacağız ve onayın ardından hemen çalışmaya başlayabiliriz.

C: Şirketimizde enerjik ve keyifli bir çalışma ortamı vardır ve hem kişisel hem de iş başarıları paylaşılır ve kutlanır. Ayrıca herkes birbirine yardım etmeye hazırdır ve yargılanmadan tamamen kendiniz olabilirsiniz. Bu, her gün yeni bir iş gününe iyi bir hisle başlamanızı sağlar.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Aşağıdaki iletişim formunu kullanarak sorunuzu sorun ve iletişim bilgilerinizi bırakın. Ardından sorunuzu mümkün olan en kısa sürede yanıtlayacağız.

Yeni bir meydan okuma mı?

Form aracılığıyla başvurun

Temp Team A.S

Temp Team, 2017 yılında Kayseri’de kurulan ve Hollandaca konuşan kişilerle çalışan bir müşteri iletişim merkezidir.

Menu

Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim

Yasal

Sorumluluk Reddi
Gizlilik Politikası
Genel hüküm ve koşullar
Şikayetler