Hakkımızda

Temp Team A.S.

Misyon & Vizyon

Çağrı merkezi sektöründe tüm Türkiye’de Hollandaca konuşan en iyi işveren olma misyonundayız

Şirketlerin
Temp Team A.Ş.'yi seçmesinin nedeni budur.

150 çalışan

Uluslararası düzeyde aktif

Güzel bir çalışma ortamı

Güzel bir çalışma ortamı

0
Gün başına aktif ajanlar
0
Hizmet verilen müşteri sayısı
0
Günlük çağrı sayısı

Sayılarla deneyim ve performans

Ortaklarımızın ve müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun olmalarını çok önemli buluyoruz, bu nedenle her zaman %100 memnuniyet için çalışıyoruz. Uzmanlarımız her görevi profesyonel ve yetkin bir şekilde yerine getirmek için iyi eğitim almışlardır. Sonuç olarak, müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı ve alacak hesapları ile ilgili tüm talepler için bize gelebilirsiniz, böylece müşterinin / ortağın isteklerini her zaman karşılayabiliriz.

Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Temp Team A.S. 2017 yılında kuruldu ve çok kısa bir sürede büyük ve ilerici bir şirket haline geldi. Şirket şu anda satış danışmanları, müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı ve alacak hesapları alanında uzmanlardan oluşan çeşitli ekiplere bölünmüş en az 150 çalışandan oluşmaktadır. Yukarıdaki alanlarda gelişmiş ve kanıtlanmış bir sicile sahip olarak, şirketinizi bu görev ve süreçlerden kurtarabiliriz.

Bugüne kadar Hollanda, İsviçre, Belçika, Almanya ve Türkiye’de faaliyet gösterdik ve bu da mükemmel müşteri deneyimi alanında en iyi uluslararası ortak olarak kısa sürede büyümemizi sağladı. Benzersiz vizyonumuzla, birçok büyük marka ve şirkete optimum müşteri hizmeti sunma konusunda destek ve danışmanlık sağlıyoruz. Tutkulu çalışanlarımızla birleşen hizmetlerimiz, bizi şirketiniz için dünya çapında istenen çağrı kartı haline getiriyor.

Sıkça sorulan sorular

Cevap: Müşteri hizmetlerini devralma ve müşteri edinme gibi çeşitli hizmetler sunuyoruz. Ayrıca arka uç ve ön uç alanlarında BT uzmanlarından oluşan bir ekibimiz var.

Cevap: Evet. Uzman ekibimiz ayrıca web3 ile ilgili çözümler sunmak üzere eğitilmiştir. Ayrıca, web sitelerini, sistemleri ve diğer uygulamaları optimize etmeye ve iyileştirmeye de hazırdırlar.

Cevap: Şirketin çeşitli ekiplere bölünmüş en az 150 çalışanı var. Her bir personel gerekli eğitim ve öğretim kurslarını tamamlayarak profesyonel ve yetenekli bir çalışma tutumuna sahip olmuştur. Bu aynı zamanda her görevi kusursuz bir şekilde yerine getirmek için yeterli uzmanlığa sahip olmalarını sağlar.

Cevap: Tempo Team CC’yi seçtiğinizde, uzun vadeli ve keyifli bir işbirliği seçmiş olursunuz. Profesyonelliğin, güvenilirliğin ve şeffaflığın her şeyden önemli olduğu mümkün olan en iyi işbirliği için tekrar tekrar çaba gösteriyoruz. Sonuç olarak, ortaklarımızın isteklerini dikkatle dinleyecek ve ardından bunları sorunsuz bir şekilde gerçekleştireceğiz.

Cevap: Birlikte çalışmakla ilgileniyor musunuz? Daha sonra iletişim formu aracılığıyla veya telefon numarası ya da e-posta adresiyle bize ulaşın. Bunun ardından hemen bir teklif hazırlayacağız ve onayın ardından hemen çalışmaya başlayabiliriz.

Cevap: Şirketimizde enerjik ve keyifli bir çalışma ortamı vardır ve hem kişisel hem de iş başarıları paylaşılır ve kutlanır. Ayrıca herkes birbirine yardım etmeye hazırdır ve yargılanmadan tamamen kendiniz olabilirsiniz. Bu, her gün yeni bir iş gününe iyi bir hisle başlamanızı sağlar.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Aşağıdaki iletişim formunu kullanarak sorunuzu sorun ve iletişim bilgilerinizi bırakın. Ardından sorunuzu mümkün olan en kısa sürede yanıtlayacağız.

Yeni bir meydan okuma mı?

Form aracılığıyla başvurun

Temp Team A.S

Temp Team, 2017 yılında Kayseri’de kurulan ve Hollandaca konuşan kişilerle çalışan bir müşteri iletişim merkezidir.

Menu

Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim

Yasal

Sorumluluk Reddi
Gizlilik Politikası
Genel hüküm ve koşullar
Şikayetler